İngilizce Dilko'da öğrenilir / SINCE 1977
Dilko Kids+ Nedir?

Dilko Kids+ Nedir?

Teknolojinin olduğu her yerde eğitim, eğitimin olduğu her yerde teknoloji
Dilko Kids+ İngilizce sistemimiz size teknoloji donanımlı sınıf ortamında başlayan eğitim sürecinizi, sınıf dışında devam ettirebileceğiniz bir süre sağlayarak, 360 derecelik bir eğitim imkanı tanır. Sınıf dışında yapmanız gereken pratiklere ulaşmak için akıllı telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınız yeterli olacaktır. Günümüz teknolojisi ile iç içe devam edecek Dilko Kids+ sisteminde amaç, bu eğitimi hayatınızın sürekli bir parçası kılmaktır. Yeni nesil teknolojik imkanlar ile size özel hale getirilen sistemimiz sayesinde, yeni nesil İngilizce eğitimiyle tanışın.

Bireysel takip ve destek
Yüz yüze sınıf ortamında başlayan eğitim, bireysel durumunuza göre sizin için açılan kullanıcı profilinize atanmış çalışmaların bulunduğu Dilko Kids+ Online sistemlerinde devam eder. Böylece İngilizce’de ilerleme süreciniz klasik anlayıştan çıkarak, eksiklerinizin hızlıca tespit edildiği ve çözüm sunulduğu bir yapıya bürünür. Örneğin verilen çalışmalar sonucu gramer alanında sorun yaşadığınız fark edildiğinde, danışman öğretmeniniz tarafından online havuzdaki yeni çalışmalara yönlendirilirsiniz. Sınıfa bağlı kalmaksızın, istediğiniz zaman istediğiniz yerde açıklarınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz. Öğrencilerimizin dersleri birlikte işlediği öğretmenlerinin haricinde bir de danışman öğretmeni bulunur. Danışman öğretmeniniz, size İngilizce koçluğu yapar. Danışman öğretmeninizle görüşmek için tek yapmanız gereken Dilko Kids+ Online sistemimize giriş yapmaktır.

Sürekli eğitim
Klasik İngilizce eğitimlerinde öğrenim yalnızca öğrencilerin ders içerisinde geçirdikleri vakitle sınırlıdır. Dilko Kids+ ise bu sürecin sınıfta geçirilen zamanın dışında da, evde, yolda öğrencinin dilediği her yerde online olarak devamlılık sağlar. Kurs süresince İngilizce’ye tam odaklılık kazandıran bir yapıdır. Online sistemlerimizde, video anlatımlarından e-kitaplara, dinleme parçalarından alıştırma testlerine kadar bir çok kaynak öğrencimize sunulur. Öğrenci sınıf dışında, öğretmenlerinin birebir kendisi için hazırladığı online alanlarda çalışmalarına devam eder ve bu süreç sürekli olarak takip edilir.

Sürece dayalı değerlendirme
Dilko Kids+ sisteminde İngilizce becerilerinizdeki gelişim ve eğitiminiz için gösterdiğiniz çaba, sizi doğru yönlendirmek ve motive etmek için sürekli gözlemlenir, süreç boyunca size özel çözümler üretilir. Klasik eğitimde düzeyiniz sınıf içindeki durumunuz ve kur süresince yapılan sınavlara göre karar verilirken; Dilko Kids+ online sistemleri sizin daima destekçiniz olan danışman öğretmenlerin, becerilerinizi sürekli ve güncel olarak değerlendirebilmelerini sağlar. Bir üst kura hazırlanabilmek için online sistemlerde yaptığınız çalışmaların sonuçları, sınıf derslerine devamlılığınız ve düzey sınavlarınız bir bütün olarak değerlendirilir.


Söğütlüçeşme Cad. Vahapbey Sokak No: 23 Altıyol - Kadıköy-İstanbul
Tel: (0216) 414 91 51 Faks: (0216) 418 01 61

whatsapp Hattı