İngilizce Dilko'da öğrenilir / SINCE 1977
Çocuklara İngilizce Kursu

Dilko Kids;
Çocuklara İngilizce Kursu (7-13 Yaş)

Dilko Kids programı, İngilizce’yi sevdirmeyi amaçlayan ve kullandığı öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla İngilizce’yi ders olmaktan çıkaran programdır.

İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. Eğitim sisteminin esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır.

Öğrenci Merkezli Oyunlarla İngilizce Eğitimi olarak isimlendirdiğimiz ‘SOLT’ (Student Oriented Language Teaching) Eğitim Programımız çocuklara temel konuşma yeteneğini şarkılar, oyunlar, etkinlik ve hikayelerle öğretme amacına yönelik olarak hazırlanmıştır. ‘SOLT’ eğitim sistemimizde öğrencilerin sevdiği derste başarılı olacağı gerçeğinden hareketle buna uygun ders içi etkinlikler uygulanır. ‘SOLT’ eğitim sistemimiz geleneksel öğretim tekniklerinden farklıdır. Programın esas hedefi sözel ifade yeteneği ve konuşmadır.

Çocuklarımızın ilgi, yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik içeriğiyle İngilizce’yi ileri seviyelere kadar eğlenceli bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren hedeflenen dilde iletişim kurma öğretilmekte, öğrencinin tercüme yapmasını engellemek için doğrudan hedeflenen dilde düşünmesi sağlanmaktadır. Programın ilk seviyesinde işlenen konular arasında alfabe, sayılar, tanışma diyalogları, hayvanlar, yön talimatları verme ve aile ilişkileri yer almaktadır. İlk seviyeden sonra öğrencilere fiil zamanları, ev hayatı ve çevre tasvirleri ile kelime bilgilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar sunulmaktadır. Program, çocukların yabancı dil eğitimini çocuk psikolojisine uygun olarak geliştirilmiş müfredat ve materyalle desteklemektedir.

Dilko’da ilkokul ve ortaokul öğrencileri seviyelerine uygun özel sınıflarda eğitim alır.

Dilko’da İngilizce alanında deneyimli öğretim kadrosu ile dersler işlenir.

Dilko’da yabancı öğretmen eğitimin kaçınılmaz bir parçasıdır.

Dilko % 100 öğrenme garantisi verir.

Dilko’da İngilizce öğretiminde teknoloji en üst düzeyde kullanılır.

Dilko sadece eğitim merkezi değil ayrıca çocuklarımız için yaşam merkezidir.

Kids Levels

YAYINLARIMIZ
yayınlarımız
Uluslararası çözüm ortağı
Eğitimleriniz sonunda, seviyeniz çözüm ortağımız Pearson ve DİLKO onayıyla belgelenir. Dünyanın en büyük eğitim çözümleri sağlayıcılarından olan Pearson, ülkemizde de uluslararası geçerliliğe sahip sertifika sınavları düzenleyen, 70’ten fazla ülkede aktif olarak eğitim dünyasına yön veren bir kurumdur.


Söğütlüçeşme Cad. Vahapbey Sokak No: 23 Altıyol - Kadıköy-İstanbul
Tel: (0216) 414 91 51 Faks: (0216) 418 01 61

whatsapp Hattı